Bendruomenė NAUJAMIESČIO VINGIS
Background
Bendruomenė NAUJAMIESČIO VINGIS

VILNIAUS M. SAVIVALDYBĖS SPRENDIMAS DĖL IŠSTOJIMO IŠ VVG
2016 m. liepos penktą dieną  įvyko Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdis Nr. 24, į kurio darbotvarkę buvo įtrauktas klausimas  "Dėl išstojimo iš asociacijų Vilniaus miesto pietinės ir šiaurinės tikslinių teritorijų vietos veiklos grupių". Bendru sutarimu buvo pritarta šiam sprendimui.
Parašė: Administracija       Data: 2016-07-11       Skaityti plačiau >>
NAUJAMIESČIO GYVENTOJŲ SUSITIKIMAS SU MERU
Naujamiesčio gyventojai susitiko su Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi ir kartu aptarė, kokiais būdais galėtų pagerinti savo gyvenamąją aplinką. Susitikimo metu sostinės meras gyventojams pristatė šį pavasarį Vilniaus seniūnijose pradėtus darbus – asfaltuojamas gatves, šaligatvius, remontuojamus įvažiavimus į kiemus.


Parašė: Administracija       Data: 2016-07-11       Skaityti plačiau >>
K. DONELAIČIO GATVĖ JAU BE DUOBIŲ !
Metų pradžioje bendruomenės valdyba kreipėsi į Savivaldybę dėl K. Donelaičio gatvės kairiosios atkarpos vedančios į vaikų darželį "Drevinukas" remonto. Pirmą kartą per 15 metų buvo išasfaltuota didelė gatvės dalis, o ne užlopytos duobės. Smagaus kelio!

   
Parašė: Administracija       Data: 2016-04-25       Skaityti plačiau >>
VILNIAUS M. SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2015 M. ATASKAITA
Sukako vieneri metai kai pirmasis vilniečių išrinktas meras  Remigijus Šimašius vadovauja Vilniaus miesto savivaldybės tarybai. Siūlome bendruomenei susipažinti su nuveiktais darbais ir ateities planais.
Parašė: Administracija       Data: 2016-04-25       Skaityti plačiau >>
VVG PROJEKTŲ FINANSAVIMO SĄLYGŲ APRAŠO PROJEKTAS
Į tinklapį www.miestobendruomene.lt įkeltas priemonės Nr. 08.6.1-ESFA-T-910 „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimo administravimas“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektas:
Parašė: Administracija       Data: 2016-03-28       Skaityti plačiau >>
Background Background Background